Меню Закрити

Відділ хорового співу

    Один з найулюбленіших видів музичної діяльності дітей являється хоровий спів, де можливо висловити свої найтонші почуття, переживання, мрії. Саме завдяки колективному співу відбувається залучення дітей до музичної культури і у майбутньому спроможність творчо виявляти себе у мистецтві.

    Значення хорового співу різноманітне. Він сприяє розвиткові музичних здібностей, голосу дитини, мислення, мовлення, розширенню словникового запасу. Хоровий спів  викликає яскраві емоції, особливо у молодших школярів, впливає на естетичні і моральні почуття.

    В закладі створено декілька хорових колективів:

✧ Хор учнів молодших класів

✧ Хор учнів старших класів

✧ Хор хлопчиків

    Хорові колективи представляють школу на звітних концертах, також є учасниками обласних та міжнародних конкурсів, де не раз посідали призові місця. За останні 10 років на хоровому відділі відбулися суттєві зміни: керівники хорових колективів працюють з учнями з перших кроків навчання в закладі і до випускного класу. Це дає можливість маленьким співакам отримати не лише певний рівень та досвід в хоровому колективі, а ще професійно та творчо зростати керівнику хору, створюючи власне “обличчя” колективу. В школі надається можливість співати учням з усіх відділів.

   Окрім учнівських колективів в закладі працюють дуети, тріо, квартети викладачів, які показують свою майстерність, виступаючи в закладі та майданчиках міста, в конкурсах різного рівня.  

error: Контент захищено !!