Меню Закрити

Випускний вечір

Випускний вечір – це завжди зворушлива мить для кожного учня, визнання їхньої праці, відданості, зусиль, які вони вклали в навчання та цілеспрямованості з якою вони йшли до своєї мети.

Сьогодні закінчується один етап в житті молодих музикантів та відкриваються нові невідомі обрії, виклики та можливості. Всі випускники пройшли свій шлях від перших невпевнених кроків в музичному мистецтві до становлення своєї творчої особистості та індивідуальності.

В цей святковий день молоді музиканти ще раз вийшли на сцену, щоб продемонструвати свої музичні навички та досягнення, а також щоб висловити слова подяки за любов та підтримку викладачів та батьків, яка тривала увесь час навчання.

Урочиста мить вручення свідоцтва про мистецьку освіту – заслужене підтвердження музичної майстерності та талановитості кожного з випускників. І навіть, якщо подальший їх шлях не буде присвячений музиці, навчання в школі назавжди залишиться у серці, адже музика – це сила, яка з’єднує людей і надихає їх на великі звершення…

Схожі записи

error: Контент захищено !!