Меню Закрити

Відділ струнно-смичкових інструментів

   Відділ струнно-смичкових інструментів функціонує в закладі з першого року відкриття школи. Взагалі навчання грі на музичному інструменті позитивно впливає на загальний естетичний розвиток дитини. Навчання в ранньому віці забезпечує гармонійне функціонування центральної нервової системи дитини, що важливо і для здоров’я і для розумового розвитку.

    В закладі індивідуальні уроки по класу скрипки, віолончелі учні отримують починаючи з 6-річного віку. Проте ознайомлення з музичними інструментами відбувається ще у 4-5-річому віці в групі раннього естетичного розвитку «Дебют», яка працює вже декілька років.   

  Скрипка та віолончель вважаються  вишуканими і витонченими музичними інструментами. Звучання їх виразне, здатне викликати справжні емоції у слухачів. А віолончель – інструмент, який може відтворювати практично весь діапазон голосу людини. 

    Для викладача важливо не лише навчити грати учня, а й зберегти бажання грати на довгі роки, заохочувати інтерес до цих інструментів, розвивати талант кожної дитини.

    На відділі створено всі умови для навчання учнів грі на скрипці та віолончелі. Професійність викладачів, їх особиста зацікавленість сприяла створенню дуетів, тріо та ансамблів різного складу в яких самі викладачі грають разом зі своїми вихованцями.

    Девіз кожного викладача відділу – відкрити, захопити, надихнути….

error: Контент захищено !!