Меню Закрити

Відділ сольного співу

    Сольний спів є невід’ємною частиною української культури, супроводжує нас усе життя, допомагає передати емоції, настрій та звеличити події. Спів важливий не лише для духовного, але й для фізичного розвитку дитини, а уроки вокалу приносять багато радості та задоволення дітям.

    У жовтні 2004 року в закладі було відкрито  клас сольного співу (академічного та естрадного), де учні вчаться опановувати мистецтво співу, артистизму та уміння виступати на концертах тощо.

   На відділі сольного співу працюють досвідчені та висококваліфіковані викладачі. На уроках учні  розвивають свої вокальні можливості, вчаться концертній витримці та емоційності  виконання. Фахівці знаходять до кожного учня індивідуальний підхід, вибудовують індивідуальну траєкторію розвитку особистості, розкривають таланти і здібності дітей.

    Учні відділу сольного співу достойно представляють заклад на публічних виступах, конкурсах різного рівня, щороку примножують свої здобутки, посідаючи призові місця.

    Випускники відділу сольного співу продовжують свій шлях у вокальному мистецтві та вступають до вищих навчальних закладів.

При натисканні зображення збільшується

error: Контент захищено !!