Меню Закрити

Творча зустріч з видатним піаністом Ігорем Рябовим

11 жовтня 2023 року в закладі «Музична школа імені Святослава Ріхтера» відбулася творча зустріч викладачів по класу фортепіано міста Житомира з лауреатом міжнародних конкурсів, доктором філософії, доцентом НМАУ ім. П.І. Чайковського, арт-директором Міжнародного фестивалю «Присвята майстру» Ігорем Рябовим.

Зустріч з видатним піаністом і педагогом стала значимою подією для музичного світу Житомирщини.

Під час семінару Ігор Рябов окреслив найважливіші аспекти розвитку піанізму юних виконавців як майбутню запоруку зростання їх майстерності, зосередив увагу на особливостях ігрового апарату та потребі вже з перших уроків напрацювання правильних навичок, вмінь знімати напруження, забезпечення умов, при яких юний піаніст буде здатний краще виконати музичне завдання.

З особливою зацікавленістю присутні у залі аналізували разом з лектором  способи уникнення технічних труднощів за допомогою методу організації фактури, що значно полегшує виконання віртуозних творів.  Затамувавши подих вловлювали найменший рух рук маестро при демонстрації практичних вправ для самостійності пальців, пластики руки і напрацювання «піаністичних» м’язів.

На зустрічі панувала «віртуозно» створена атмосфера невимушеного діалогу. Викладачі по класу фортепіано мали змогу абсолютно вільно поспілкуватися з піаністом, який щиро і доступно розкривав присутнім загадки й тонкощі фортепіанного мистецтва, уточнював нюанси й відповідав на запитання.

А незабутнє виконання маестро, на прохання залу, творів Фредеріка Шопена перетворило семінар-практикум на справжній концерт фортепіанної музики.

 

Дякуємо Ігорю Рябову за змістовний майстер-клас! І з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі у дружній атмосфері співтворчості!

Схожі записи

error: Контент захищено !!