Меню Закрити

Оркестровий відділ

  Народні інструменти століттями надихали українців на вивчення та створення музики, сприймання прекрасного. Початковий етап навчання грі на народних інструментах дуже важливий, оскільки відбувається процес формування виконавського комплексу навичок, а саме правильної постановки рук, якісного звуковидобування, знання розміщення нот на нотному стані та на інструментах, а також засвоєння музично-теоретичних знань, опановування елементів музичної мови і виразності музики.

  Робота досвідчених викладачів відділу спрямована на надання своїм вихованцям якісної початкової мистецької освіти, досягнення благородної мети – розкрити учням національні традиції та духовні цінності світового мистецтва.

 Відділ представлений різноманітними тембрами народних інструментів – гітари, домри, бандури, цимбал, баяна та акордеона.

 Музично-виконавська діяльність викладачів закладу знайомить учнів з творами класичної і народної музики і таким чином розвиває художній смак, творчу індивідуальність, самостійність, навички спілкування у колективній співпраці.

  Система музичного виховання на оркестровому відділі створює сприятливі умови для розвитку музично-творчих здібностей дітей. Сучасні навчальні завдання і відповідні методичні прийоми викладання підтримують у дітей інтерес до інструментальної музики, формують високу емоційно-естетичну культуру.

При натисканні зображення збільшується

error: Контент захищено !!