Меню Закрити

Міжнародний день музики

Мова музики унікальна – вона зрозуміла без слів, без пояснень та не потребує перекладу. Бо музика об’єднує мелодією серця усіх, хто закоханий у музичний світ, створює, виконує її та не уявляє свого життя без жодної з семи нот.

На ювілейному концерті присвяченому Міжнародному дню музики – святі, започаткованому рівно 50 років тому на 15-й Генеральній асамблеї Міжнародної музичної ради, у концертному залі закладу «Музична школа імені Святослава Ріхтера» традиційно відбулася урочиста посвята в юні музиканти. Цьогоріч музикальна родина поповнилася на більше 20 здібних і непосидючих учнів, які тільки нещодавно почали старанно навчатися відчувати красу музичних мелодій.

Концертну програму, що розпочалася з вітальної промови директора закладу Людмили Кочевенко, для них підготували учні закладу. Емоційно й майстерно було виконано твори всесвітньо відомих європейських композиторів та твори українських митців. Учасники отримали оплески переповненого залу і солодкі презенти👏.

На знак урочистої посвяти юним музикантам вручили яскраві медалі, смаколики і привітали з першим кроком на музичному шляху. Кроком, що відбувся у знаменну дату й обов’язково сповниться дипломами, нагородами і перемогами.

Приєднуємося до заключного слова ведучої Валентини Ільєнко і зі щирим захопленням бажаємо дітям творчих злетів й здійснення усіх дитячих мрій!

Схожі записи

error: Контент захищено !!