Меню Закрити

Міжнародний день музеїв

    18 травня – Міжнародний день музеїв, — щорічне свято музейництва…
   У 2015 році до 100-річчя з дня народження видатного піаніста, нашого знаменитого земляка Святослава Теофіловича Ріхтера у закладі Музична школа імені Святослава Ріхтера було відкрито музей Святослава Ріхтера, в якому зібрано і розміщено матеріали про життя і творчість видатного піаніста, його особисті речі та унікальні експонати пов’язані з його творчістю. В музеї проводяться екскурсії, бесіди, відбуваються зустрічі з музикантами, викладачами мистецьких шкіл, створено наукову концепцію для подальшого розвитку і функціонування музею.
    Майже щороку до річниці з дня народження музиканта в закладі відкриваються виставки, експозиції, які в подальшому теж продовжують функціонувати: виставки «Історія міста. Погляд сучасника», «Світ очима Святослава Ріхтера», інформаційні стенди «Житомир. Минуле і сучасне», проводяться демонстрації художніх робіт С.Ріхтера.
    У 2018 році за активну творчу діяльність і просвітницьку роботу рішенням колегії управління культури та туризму облдержадміністрації м. Житомира музею Святослава Ріхтера було присвоєно звання «народний» музей Святослава Ріхтера.
    Сьогодні народний музей Святослава Ріхтера не приймає відвідувачів… Проте сподіваємося, що найближчім часом в нашій країні буде мир, і ми всі знову будемо щасливо жити, працювати і насолоджуватися музикою….

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Контент захищено !!