Меню Закрити

Фортепіанний відділ

    Фортепіано – найулюбленіший і найпопулярніший інструмент, якому в усі часи надавали перевагу і на якому завжди прагнули навчатися. Фортепіано самодостатній, універсальний інструмент з безмежними можливостями, адже він може звучати самостійно, може гармонійно  супроводжувати гру інших інструментів або навіть відтворювати звучання симфонічного оркестру.  

   Навчання грі на фортепіано, дає поштовх до успіху у досягненні своїх мрій у будь якій сфері.

  Фортепіанний відділ – найбільший за чисельністю викладачів та учнів закладу. Тут працюють досвідчені висококваліфіковані педагоги. Самовіддача в роботі, застосування новітніх педагогічних підходів, любов до своїх учнів – кредо викладачів відділу. Головне в роботі педагога – це його вихованці.  Сотні учнів фортепіанного відділу у свій час ставали переможцями обласних конкурсів і фестивалів, десятки – Лауреатами та володарями Гран-Прі Міжнародних та Всеукраїнських музичних конкурсів.

    Публічні виступи наших вихованців, їх перемоги в конкурсах різного рівня підтверджують належний рівень викладання і високий потенціал викладачів фортепіанного відділу. Успіху учнів фортепіанного відділу нашої школи також сприяє добре налагоджена творча співпраця з провідними фахівцями Житомирського музичного фахового коледжу ім. В. С. Косенка.

    Уроки, які проводять викладачів відділу це уроки не просто мистецтва музики, а культури, інтелігентності, і ми впевнені, що у майбутньому вони обов’язково дадуть паростки духовності, добра й порядності!

    Випускники відділу фортепіано, за бажанням, продовжують навчання  у вищих музичних закладах не лише України, а й світу. Сьогодні наші випускники працюють в рідній школі, у рідному місті і по різним містам України та за кордоном, бо музика, яка одного разу увірвалась в душу, назавжди стає її частиною та сенсом життя.

При натисканні зображення збільшується

error: Контент захищено !!