Меню Закрити

День художника

Художник – це не професія, а стан душі, що тісно переплітається з талантом!

Дарує подорож у різнобарвне, прекрасне і незвичне задзеркалля, дбайливо оберігає в серцях здатність радіти життю, кристалізує у кольоровій палітрі барви навколишнього світу та внутрішнього всесвіту людини.

Майстри пензля привносять у сьогодення гармонію і красу, стверджують вічні загальнолюдські цінності. Щоденно дарують нам свято прекрасного, а щороку 8 жовтня відзначають своє національне професійне свято українських художників – День художника!

За традицією в цей день у закладі «Музична школа імені Святослава Ріхтера» відбувся святковий концерт та урочиста посвята нових учнів відділу образотворчого мистецтва в юні художники. Маленькі митці отримали на знак приєднання до плеяди майбутніх художників яскраві медалі та смачні солодощі. На заході демонструвалися роботи старших класів учнів викладачів Наталії Штарової, Світлани Рисінської та Наталії Павлюченко.

Зичимо юним даруванням та професіоналам пензля і палітри нових художніх здобутків, видатних портретів, фресок, панно та пастелей, що прославлять нашу Батьківщину!

Яскравих фарб не лише на полотні, але й у житті!

Схожі записи

error: Контент захищено !!