Меню Закрити

Cерії концертів “Поезія та музика”

Поезія та музика – це дзеркало душі, в якому відбиваються усі почуття, емоції та хвилювання людини. В наш нелегкий час, вони допомагають знайти надію на світле майбутнє, висловити спротив кривді, подяку за відстоювання правди і справедливості та надають сили для подолання найскладніших випробувань…

Викладачі закладу “Музична школа імені Святослава Ріхтера” долучилися до серії концертів “Поезія та музика”, організованих Управління Культури Житомирської Міської Ради.

Емоційно потужні поетичні та музичні номери представлені на концерті схвилювали серце кожного з присутніх, викликали глибокі патріотичні почуття та зміцнили відчуття гордості за нашу країну, де існує місце для чарівного світу музики та слова.

Яскраві виступи наших викладачів мали особливе значення не лише завдяки своїй мистецькій цінності, але й завдяки благородній меті – підтримці наших військових.

Під час концерту, вся сума грошей, яку з власної ініціативи зібрав учень нашої школи Назар Конончук, була передана 9 му Прикордонному загону імені Січових Стрільців. Тепер ці кошти будуть використані для підтримки наших військових на фронті. Мрія Назара здійснилася та отримала втілення в реальну допомогу нашим воїнам. Хлопець із задоволенням продовжить свою важливу для нашої Батьківщини справу!

Ми щиро віримо в перемогу наших воїнів та дякуємо Збройним Силам України за їхню безкорисливу роботу. Кожен з нас має можливість жити, мріяти та відкривати неповторний світ мистецтва та поезії завдяки їхньому цілодобовому, безперервному захисту.

Схожі записи

error: Контент захищено !!