Меню Закрити

Благодійний концерт присвячений 150-й річниці з дня народження Соломії Крушельницької

Благодійний концерт присвячений 150-й річниці з дня народження Соломії Крушельницької відбувся в залі Музичної школи імені Святослава Ріхтера.
Цікава інформація про творчість відомої співачки, чудові виступи учнів і викладачів не залишили байдужими жодного з присутніх.
З цієї нагоди викладачі та учні музичної школи імені Святослава Ріхтера підготували благодійний концерт «Символ української опери – Соломія Крушельницька».
“Ми підготували музичні твори, які були в репертуарі оперної співачки. Завдяки цьому заходу зібрали кошти на саперне обладнання для наших ЗСУ і передамо їх до благодійного фонду “Справжні українці”, – розповідає директорка школи Людмила Кочевенко.
Найкраще є те, що на сцені залюбки виступали учні… наші діти…
Діти війни… наші діти… які не повинні страждати…
Адже не можна поставити життя на паузу..
Ми, дорослі, повинні зробити все, щоб сьогодні наші діти мали дитинство і відчували себе щасливими.
💛💙Після концерту наповнилася скринька на потреби ЗСУ. Представник Благодійний Фонд “Справжні Українці” Тетяна Бурячок розповіла про діяльність фонду і про численні придбання для захисників нашої країни. Народний художник України Юрій Камишний передав благодійні листівки “Пес Патрон” які придбали гості заходу….
Депутат Житомирської міської ради Людмила Зубко подарувала закладу унікальний музичний інструмент – флейту – тенор, німецького виробництва….
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Ми віримо в перемогу нашої країни, віримо в наші ЗСУ!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Контент захищено !!