Меню Закрити

Екскурсії з аудіогідом

  З 20 січня у народному музеї імені Святослава Ріхтера при житомирській музичній школі №2 запровадили екскурсії з аудіогідом українською і німецькою мовами. Про це Суспільному розповіла директорка музичної школи №2 Людмила Кочевенко.

    За її словами, аудіогіди музей отримав після того, як музична школа №2 імені Святослава Ріхтера долучилася до участі в культурно-мистецькому проєкті “Святослав Ріхтер. Життя крізь призму цензури”.

    “Вартість самого проєкту – близько 23 тисяч. 15 відсотків було за рахунок нашого закладу, решту грошей реалізувала наша міська рада. Завдяки цьому проєкту ми і маємо сьогодні аудіогіди”, – каже Людмила Кочевенко.

У житомирському музеї запровадили екскурсії з аудіогідом українською і німецькою мовами

   Людмила Кочевенко говорить, що аудіогіди вони отримали, взявши участь у культурно-мистецькому проєкті.

    Завдяки аудіогіду відвідувачі можуть самостійно знайомитися з експозиціями музею.

    “Відвідувач одягає навушник, вмикає пристрій, тиснете кнопку “play” і слухає аудіозапис. Огляд експозиції починається з першого стенду, на якому представлено метричний запис Святослава Ріхтера”, – говорить завідувачка народного музею імені С.Ріхтера Юлія Каплун.

У житомирському музеї запровадили екскурсії з аудіогідом українською і німецькою мовами

   Юлія Каплун розповідає, як користуватися аудіогідом.

    Житомирянка Наталія Арендарчук стала однією з перших, хто прослухав екскурсію за допомогою аудіогіду.

   “Аудіогід – це дуже зручно і сучасно, – каже Наталія. – Він дозволяє усамітнитися і спокійно прослухати матеріал. А до гіда можна звернутися, якщо є потреба дізнатися щось детальніше”.

У житомирському музеї запровадили екскурсії з аудіогідом українською і німецькою мовами
У житомирському музеї запровадили екскурсії з аудіогідом українською і німецькою мовамиНаталія Арендарчук однією з перших прослухала екскурсію з аудіогідом.
У житомирському музеї запровадили екскурсії з аудіогідом українською і німецькою мовами

У музеї планують розширити екскурсію і збільшити кількість мов, якими вона ведеться

Зараз екскурсія з аудіогідом українською та німецькою мовами триває трохи більше 13 хвилин. З часом її планують розширити, розбити на фрагменти і додати ще кілька мов.

“Ми плануємо записати екскурсію англійською, китайською та французькою мовами. Поки що орієнтуємося на наших туристів, тому екскурсії українською мовою у музеї доступні абсолютно вільно. Іноземні ж туристи змушені були звертатися до перекладачів. І більшість цікавих фактів з життя та творчості Святослава Ріхтера для них залишалися недоступними. Тому відтепер у нашому музеї кожному будуть доступні аудіогіди”, – розповіла завідувачка музею імені С. Ріхтера Юлія Каплун.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Контент захищено !!