Меню Закрити

50-річчя музичної школа імені Святослава Ріхтера

Музична школа імені Святослава Ріхтера святкує своє 50-річчя

.

    Сьогодні, 29 вересня, відбувся урочистий захід із нагоди відзначення 50-річчя музичної школи № 2 імені Святослава Ріхтера Житомирської міської ради.

   Участь у заході взяли заступник голови Житомирської ОДА Юрій Оханський, директор Департаменту культури, молоді та спорту ОДА Максим Обшта, заступник міського голови Марія Місюрова, представники музичних закладів Житомирщини, громадськість та ЗМІ.

    «Радий вітати від імені голови Житомирської облдержадміністрації та від себе особисто педагогічний склад та директора музичної школи з 50-річним ювілеєм закладу. Ви вже стільки років виховуєте талановитих та творчих людей та продовжуєте це робити. Вважаю, що музика вічна, вона надихає та знаходить відлуння у кожному. Тож ще раз всіх зі святом та творчого натхнення!», — сказав Юрій Оханський.

    Гостей заходу вітали музичними композиціями випускники та учні музичної школи.

  Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток української культури та з нагоди 50-річчя від дня заснування музичної школи імені Святослава Ріхтера нагороджено:

Подякою голови обласної державної адміністрації:

Зубрицьку Станіславу Броніславівну — викладача по класу музично-теоретичних дисциплін музичної школи імені Святослава Ріхтера;

Ваніну Світлану Олександрівну — заступника директора з навчально-виховної роботи музичної школи імені Святослава Ріхтера.

Почесною грамотою облдержадміністрації:

Кириленко Наталію Володимирівну — викладача по класу віолончелі музичної школи імені Святослава Ріхтера;

Рябцову Аллу Григорівну — викладача по класу фортепіано музичної школи імені Святослава Ріхтера;

Штарову Наталію Володимирівну — викладача образотворчого мистецтва музичної школи імені Святослава Ріхтера;

Колодзінську Аліну Анатоліївну — викладача хорового та сольного співу музичної школи імені Святослава Ріхтера.

Довідково. На цей час в музичній школі № 2 імені Святослава Ріхтера Житомирської міської ради навчається близько 500 учнів. Нині здібна молодь опановує гру на 15 інструментах. Щороку 35-50 випускників закінчують школу.

Випускники музичної школи № 2 працюють викладачами Житомирського музичного фахового коледжу ім. В. С. Косенка, Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка, Житомирського державного університету імені Івана Франка, загальноосвітніх і музичних шкіл міста та області.

Сьогодні навчальний процес в школі здійснюють 65 викладачів.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Контент захищено !!